Умови використання матеріалів сайта

Умови використання матеріалів сайта

Будь-яке використання матеріалів (графічних, текстових, відео, аудіо, баз даних, комп'ютерних програм, методів та інших об'єктів інтелектуальної власності) без попереднього погодження умов використання та отримання письмового дозволу авторів або осіб, яким належать виключні права - заборонено. Винятком є використання текстових матеріалів в ознайомлювальних цілях, в об'ємі, що виправдовують мету такого використання, з обов'язковим зазначенням автора і джерела у вигляді посилання на сторінку запозичення.

Про засоби індивідуалізації

Словесне найменування "Мрія" і фірмове зображення є зареєстрованими знаками для товарів і послуг в 9 класі. Будь-яке використання відповідного знака без згоди власника є порушенням Паризької конвенції про охорону промислової власності від 20 березня 1883 року та Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг".

Про текстові матеріали

Всі статті, публікації та огляди, шо розміщені на сайті є оригінальними і мають законного автора.

Ми не можемо заборонити вам запозичувати матеріали з нашого сайту, але ми можемо без особливих труднощів довести незаконність такого використання і притягнути правопорушників до відповідальності!

Про актуальність і достовірність інформації

Вся інформація, що розміщена на сайті, є актуальною і є дійсною на момент її публікації. Товариство з обмеженою відповідальністю "Мрія" не несе відповідальність за заподіяну шкоду використанням розміщеної на сайті інформації. Актуалізація інформації здійснюється виключно за рішенням компанії. Будь-які зауваження або заперечення щодо неактуальність інформації розглядатися не буду. При виникненні будь-яких претензій або заперечень щодо інформаційного наповнення сайту (плагіат, спричинення шкоди діловій репутації, честі, гідності тощо), ви можете звертатися за вказаними на сайті контактами.

Використані матеріали

На сайті були використані фотографії та ілюстрації наступних авторів:

  • Білик Катерина Василівна - фотографії кабельно-провідникової продукції
  • Білик Ігор Анатолійович - векторна графіка та ілюстрації.

Догори