Сертификаты соответствия и контроль качества

Компанія "Мрія" починаючи з 1989 року здійснює виробництво електротехнічної продукції, а з 1998 року розпочала виробництво кабельно-провідникової продукції. За цей час наш кабель та провід зарекомендував себе на державних тендерах, серед будівельних компаній, а також серед приватних споживачів. Ми співпрацюємо з численною кількістю організацій, які займаються налагодженням кабельних мереж, що змушує постійно удосконалювати процедуру контролю якості продукції.

В 1998 році конструкторами ТОВ "Мрія" вперше в Україні було розроблено технічні умови на обмежувач радіотрансляційної мережі. Відтоді компанія стала найбільшим постачальником відповідної продукції на території України та країн СНД. Виробничі потужності дозволили повністю забезпечити потреби вітчизняного радіозв'язку. З 1998 року було виготовлено понад 10 млн. екземплярів продукції та не отримано жодної негативної рекламації.

У зв'язку з розширенням виробництва в 1998 році також розпочалося виробництво кабельно-провідникової продукції. Перші поставки кабеля ПРППМ відбувалися на замовлення ВАТ "Укртелеком". Ми зуміли забезпечити потреби замовника в 13 обласних центрах. Завдяки своїй якості кабель виробництва ТОВ "Мрія" зарекомендував себе не лише серед телекомунікаційних компаній, а також серед кінцевих споживачів. Перші зразки продукції успішно пройшли всі випробування і вже в 2001 рокі було розроблено технічні умови та отримано сертифікати відповідності на проводи марки ПРППМ.

З 1998 року відбулося стрімке розширення асортименту кабельної продукції. На даний час, компанія здійснює виробництво понад 150 найменувань кабельно-провідникової продукція, яка проходить щорічні випробування в незалежних лабораторіях, в тому числі Українського науково-дослідного інституту кабельної промисловості (м. Бердянськ). В процесі виробництва вся продукція проходить поточний, а також вибірковий контроль кожної партії. Перевірці піддаються також сировина, яка використовується при виробництві. При кожній поставці мідної проволоки ми перевіряємо якість міді, зокрема вміст домішок. Відповідна спектральна перевірка дозволяє забезпечити використання виключно високоякісної міді з мінімальною кількістю домішок.

Кабель та провід виготовляється виключно з високоякісної сировини, якість якої підтверджується численними сертифікатами відповідності. Кабельно-провідникова продукція виготовляється у відповідності до затверджених державних стандартів та нормативів.