Доставка

Доставка замовлення можлива лише в межах України. Товари, які замовлені через сайт не доставляються в інші країни або на територію непідконтрольну Україні. Видача замовлень здійснюється при наявності підтверджувальних документів.

Доставка вашого може бути здійснено одним із наступних способів:

 1. одержання замовлення в пунктах видачі;
 2. доставка кабеля в Києві;
 3. доставка перевізником (Нова пошта, Делівері, ІнТайм тощо);
 4. видача та доставка оптових замовлень.


  Самостійне одержання замовлення в пункті видачі

  Обравши даний спосіб одержання товарів замовнику буде додатково повідомлено адресу пункту видачі замовлень та проінформовано про готовність товарів до видачі. Після одержання повідомлення про готовність товару до видачі замовнику необхідно з'явитися за вказаною адресою та одержати замовлення.

  Товари зберігаються в пунктів видачі протягом 3-х робочих днів. У випадку неодержання товарів протягом 3-х робочих днів замовлення буде скасоване (крім замовлені, вартість яких було попередньо оплачено).

  Якщо вартість замовлення було попередньо оплачено, зі спливом 3-х денного строку, товари будуть переміщені на склад, після чого наш менеджер додатково узгодить із замовником зручну дату та час, коли замовлення може бути одержано. Якщо в замовленні вказані некоректні контактні дані і наш менеджер не зможе зв'язатися із одержувачем замовлення буде автоматично скасовано після спливу 30-ти календарних днів з моменту його оформлення, а кошти будуть повернуті за реквізитами платника. Компанія не несе відповідальність, якщо реквізити платника більше не активні чи не доступні замовнику і замовник не зміг одержати повернуті кошти.

  У випадку неможливості одержати замовлення просимо якомога швидше проінформувати менеджера для узгодження більш зручної дати та часу видачі або повідомити про бажання скасувати замовлення.


  Доставка кабеля в Києві

  Доставка кабеля в межах Києва здійснюється власним транспортом компанії або кур'єрською службою доставки виключно за адресою, яка має під'їзні шляхи в належному стані. Після формування замовлення менеджер узгодить із замовником строки, а також зручну дату та час доставки.

  Вартість доставки кабеля:

  • при сумі замовлення до 2000 грн.- 50 грн.
  • при сумі замовлення більше 2000 грн. - безкоштовно

  Під час оформлення замовлення необхідно обрати спосіб доставки "Доставка по Києву" та вказати точну адресу доставки: назва вулиці, номер будинку та квартири. Також бажано повідомити додаткову інформацію, яка може бути корисною для доступу до вказаної адреси (номер поверху, літера будинку чи складу, корпус, наявність вахтера чи охорони тощо).

  Замовник повинен забезпечити службі доставки безперешкодний доступ до адреси доставки (повідомити вахтера, службу охорони, одержувача тощо).

  У випадку доставки замовлень загальною масою понад 50 кг видача замовлення здійснюється з борту транспортного засобу, а одержувач зобов'язаний забезпечити розвантаження за власними силами. У випадку поставки замовлення на піддонах одержувач зобов'язаний забезпечити наявність підьомно-транспортної техніки (підйомник, електронавантажувач, кран-балка тощо) та наявність осіб, які будуть здійснювати розвантаження.


  Доставка перевізником

  Доставка замовлення може бути здійснено будь-яким перевізником із запропонованого списку. Для вибору перевізника необхідно обрати спосіб доставки "Перевізник" та, дочекавшись завантаження даних обрати компанію-перевізника, населений пункт та відділення для доставки.

  Вартість доставки розраховується на підставі тарифів перевізника та оплачується безпосередньо перевізнику при одержанні замовлення. Вартість доставки, яка вказана під час формування замовлення є орієнтовною та може відрізнятися після оформлення доставки перевізником.

  Звертаємо увагу, що перевізники можуть вимагати додаткову плату (комісію) за зворотній переказ оплати. Для уточнення вартості комісії просимо звертатися до служби підтримки конкретного перевізника.

  У випадку відсутності в списку бажаного перевізника просимо зв'язатися з менеджером для уточнення можливості відправлення замовлення іншим перевізником. Доставка замовлення іншим перевізником можлива лише за умови попередньої оплати вартості замовлення.

  У випадку повернення замовлення компанія не відшкодовує замовнику будь-яку вартість доставки чи інші витрати, понесені замовником у зв'язку із такою доставкою.

  У випадку повного чи часткового повернення замовлення у зв'язку і його неодержанням (крім випадків помилки менеджера під час оформлення чи відправлення замовлення) компанія має право вимагати від замовника компенсацію будь-яких збитків чи витрат на таку підправку та/або відшкодувати такі витрати за рахунок попередньої оплати.


  Видача та доставка оптових замовлень

  Видача та доставка оптових замовлень здійснюється після повної оплати вартості замовлення.

  Видача оптових замовлень здійснюється на умовах EXW (Франко-завод, ... назва місця) визначених Інкотермс 2010.

  Доставка оптових замовлень вартістю понад 200 000 грн. здійснюється безкоштовно по всій території України (крім непідконтрольних територій та зони проведення антитерористичної операції) за рахунок нашої компанії власним транспортом.

  Строки, дата та час готовності замовлення до відвантаження чи доставки визначається окремо на підставі договору.

  У випадку поставки оптових замовлень розвантаження замовлення здійснюється з борту транспортного засобу, а одержувач зобов'язаний забезпечити розвантаження власними силами. У випадку поставки замовлення на піддонах одержувач зобов'язаний забезпечити наявність підьомно-транспортної техніки (підйомник, електронавантажувач, кран-балка тощо) та наявність осіб, які будуть здійснювати розвантаження.

  Порядок прийняття замовлення за кількістю та якістю здійснюється відповідно до чинного законодавства України, а також Інструкції про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання за кількістю від 15.06.1965 № П-6 та Інструкції про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення та товарів народного споживання за якістю від 25.04.1966 № П-7.


  Підтверджувальні документи

  Видача замовлення здійснюється після повної оплати їх вартості та пред'явлення офіційного документа одержувача (паспорт, водійське посвідчення, пенсійне посвідчення, посвідка тощо) або іншим особам після одержання попередньої згоди замовника на така видач.

  Видача замовлень юридичних осіб здійснюється після пред'явлення офіційного документу особи (паспорт, водійське посвідчення, пенсійне посвідчення тощо) та оригіналу довіреності або іншого документу (оригінал статуту, наказу про призначення, виписка тощо), який підтверджує повноваження особи на одержання замовлення. Компанія має право залишити в себе оригінал пред'явленого документу та зробити копії, якщо відповідні документи є офіційними документами та не підлягають передачі.

  Видача замовлень компаніями-перевізникам здійснюється на умовах визначених такими перевізниками.

  Після одержання товарів замовник зобов'язаний перевірити кількість, комплектність та якість товарів та підписати документи, які підтверджують факт одержання замовлення.