16
August

Уменьшение цен и смена системы скидок

Раді повідомити нашим покупцям про зменшення цін на весь перелік кабелів, проводів та шнурів. На кінець літа та початок осені завжди припадає найактивніша фаза здійснення внутнішньобудівельних робіт, зокрема прокладання проводки в приміщені. Ціни на такі види популярних кабелів як ВВП, ШВВП, ПВС було зменшено на 5-10%.

Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам і переконані, що таке зменшення цін полегшить фінансове навантаження при здійсненні ремонтних робіт.

Окрім загального зменшення цін на кабель було переглянуто систему знижок. Попередня система мала доволі дискримінаційний характер, оскільки знижка розраховування залежно від кількості метрів придбаного кабеля. Приміром, клієнт який придбав 150 м. більш дорогого кабеля ВВП 3х2,5 за на суму 2757 грн. отримував знижку лише 5%, тоді як покупець більш дешевого кабеля ПВ1 1,5 придбавши 200 м. на суму 694 грн. міг отримати знижку 10%.

Наші менеджери переглянули відповідну систему та зробили її більш зрозумілою та справделивою. Відтепер, розмір знижки обраховується залежно від суми замовлення. Це дозволило збільшити кількість знижок та запровадити знижки для покупців, які купують невелику кількість кабеля.

Діюча система знижок має наступний вигляд:

Сума замовлення Знижка
> 500 грн. 3%
> 1000 грн. 5%
> 2000 грн. 7%
> 3000 грн. 10%
> 5000 грн. 15%
оптове замовлення 20% і більше

Сподіваємося відповідні зміни допоможуть нашим покупцям ще більше зекономити на будівельних матеріалах та придбати дійсно якісний кабель за доступною ціною.


Вверх