Кабель ПВС 3х1,5
13.11 грн.
Количество
-->

Данный кабель широко используется для создания удлинителей и непосредственного подключения устройств. Кабель ПВС 3х1,5 дает возможность подключать устройства, которые требуют заземления. Наиболее распространенным применением является подключение насосов, холодильников, систем полива, уличных удлинителей и других устройств, суммарной мощностью до 3100 * Вт.

Технические характеристики
Государственный стандарт ГОСТ 7399-97
Маркировка по стандарту ПВС-У 3 х 1,5
Похожие товары Кабель ПВС 2х1,5, Кабель ШВВП 3х1,5, Кабель ШВВП 3х2
Материал токопроводящей жилы медь
Структура токопроводящей жилы Многопроволочная жила
Количество жил 3
Площадь сечения 1,5 мм²
Номинальное напряжение кВ
Температура среды использования от -40 до +40°С
Минимальная температура прокладки без дополнительного подогрева -15°С
Допустимая токовая нагрузка
при прокладке в воздухе 23 А
Допустимая температура нагрева жил
длящаяся 70°С
Гарантийный срок эксплуатации 24 месяц(ев)
Устойчивость к деформации (сгибанию) 30000 (60000) циклов (движений)
Вес 10.5 кг
* рассчитан для кабеля длиной 25 м, который эксплуатируется при температуре 20°С
** описание и технические характеристики имеют исключительно рекомендательный характер. Перед монтажными работами обязательно проконсультируйтесь со своим электриком или подрядной организацией.
Владимир Петров • 01/09/2015 | Оценка покупателей:
Оскільки я не дуже розуміюся в електриці, замовив на сайті зворотній
дзвінок. Дуже приємна дівчина вислухала мої побажання, все докладно та
доступно пояснила. Зупинив свій вибір на проводі ПВС 3х1,5 і залишився
задоволений. Рекомендую!
Oksana Kyrychenko • 19/07/2015 | Оценка покупателей:
Придбала провід ПВС 3х1,5 для пральної машини. Дуже вдячна. Зараз можу
приєднувати її до мережі без використання подовжувача
Добавить Отзыв
или
2000 Символов

Сертифікація та підтвердження якості

З метою підтвердження якості та безпечності весь кабель виробництва ТОВ "Мрія" проходить сертифікацію в державній системі сертифікації УкрСЕПРО. Перед видачею сертифіката відповідності незалежною лабораторією Українського науково-дослідного інституту кабельної промисловості (м. Бердянськ) проводяться ретельні випробування відібраних зразків продукції. Сертифікат відповідності підтверджує відповідність продукції вимогам спеціальних нормативів, а також ДСТУ 4809:2007 "Ізольовані проводи та кабелі. Вимоги пожежної безпеки та методи випробування".

В процесі виробництва також забезпечується поточний контроль продукції (перевірка якості міді та пластиката, здійснюються контрольні заміри, перевірка відсутності дефектів, перевірка упаковки тощо.). Виробництво кабельної продукції здійснюється з використанням високоякісних матеріалів, що підтверджується відповідними сертифікатами постачальників.

Гарантійний строк

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про захист прав споживачів" від 12 травня 1991 року № 1023-XII гарантійний строк - строк, протягом якого виробник бере на себе зобов'язання про здійснення безоплатної заміни відповідної продукції у зв'язку з введенням її в обіг.

Гарантійний строк дає право покупцеві обміняти кабель (провід, шнур) у випадку виявлення будь-яких недоліків.

Даний кабель виготовляється у суворій відповідності до ГОСТ 7399-97 "Провода та шнури номінальною напругою до 450/750В. Технічні умови". Відповідно до п. 9.2 ГОСТ 7399-97 гарантійний строк експлуатація для даного виду кабельно-провідникової продукції становить – 2 (два) років.

Строк служби

Відповідно до п. 25 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про захист прав споживачів" від 12 травня 1991 року № 1023-XII строк служби - календарний строк використання продукції за призначенням, починаючи від введення в обіг чи після ремонту, протягом якого виробник (виконавець) гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини.

Відповідно до п. 4.1.5.1 ГОСТ 7399-97 строк служби визначається як ресурс стійкості провода до деформацій та згинань, який повинен становити не менше 60 000 циклів (рухів).


Вверх