Кабель ПВС 4х0,75
13.53 грн.
Количество
-->

Кабель ПВС 4х0,75 широко используется для подключения приборов и оборудования к трехфазной системе, рассчитанной на нагрузку до 3600 * Вт. Все жилы кабеля имеют одинаковое сечение и изготовлены из многожильного медного провода высокого качества. Кабель не поддерживает распространение пламени в случае возникновения короткого замыкания из-за неисправности приборов, повышает его пожаробезопасность. Кабель может использоваться во взрывоопасных помещениях.

Технические характеристики
Государственный стандарт ГОСТ 7399-97
Маркировка по стандарту ПВС-У 4 х 0,75
Похожие товары Кабель ПВС 2х0,75, Кабель ПВС 3х0,75, Кабель ПВС 4х1
Материал токопроводящей жилы медь
Структура токопроводящей жилы Многопроволочная жила
Количество жил 4
Площадь сечения 0,75 мм²
Номинальное напряжение кВ
Температура среды использования от -40 до +40°С
Минимальная температура прокладки без дополнительного подогрева -15°С
Допустимая токовая нагрузка
при прокладке в воздухе 15 А
Допустимая температура нагрева жил
длящаяся 70°С
Гарантийный срок эксплуатации 24 месяц(ев)
Вес 12.6 кг
* рассчитан для кабеля длиной 25 м, который эксплуатируется при температуре 20°С в сети напряжением 380В. Для определения мощности при другом напряжении используете Калькулятор мощности.
** описание и технические характеристики имеют исключительно рекомендательный характер. Перед монтажными работами обязательно проконсультируйтесь со своим электриком или подрядной организацией.
Сергей Карпухин • 10/06/2015 | Оценка покупателей:
Роблю тут покупку вже другий раз. Залучає ціна і зручність замовлення і його оплати на даному сайті!
Добавить Отзыв
или
2000 Символов

Сертифікація та підтвердження якості

З метою підтвердження якості та безпечності весь кабель виробництва ТОВ "Мрія" проходить сертифікацію в державній системі сертифікації УкрСЕПРО. Перед видачею сертифіката відповідності незалежною лабораторією Українського науково-дослідного інституту кабельної промисловості (м. Бердянськ) проводяться ретельні випробування відібраних зразків продукції. Сертифікат відповідності підтверджує відповідність продукції вимогам спеціальних нормативів, а також ДСТУ 4809:2007 "Ізольовані проводи та кабелі. Вимоги пожежної безпеки та методи випробування".

В процесі виробництва також забезпечується поточний контроль продукції (перевірка якості міді та пластиката, здійснюються контрольні заміри, перевірка відсутності дефектів, перевірка упаковки тощо.). Виробництво кабельної продукції здійснюється з використанням високоякісних матеріалів, що підтверджується відповідними сертифікатами постачальників.

Гарантійний строк

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про захист прав споживачів" від 12 травня 1991 року № 1023-XII гарантійний строк - строк, протягом якого виробник бере на себе зобов'язання про здійснення безоплатної заміни відповідної продукції у зв'язку з введенням її в обіг.

Гарантійний строк дає право покупцеві обміняти кабель (провід, шнур) у випадку виявлення будь-яких недоліків.

Даний кабель виготовляється у суворій відповідності до ГОСТ 7399-97 "Провода та шнури номінальною напругою до 450/750В. Технічні умови". Відповідно до п. 9.2 ГОСТ 7399-97 гарантійний строк експлуатація для даного виду кабельно-провідникової продукції становить – 2 (два) років.

Строк служби

Відповідно до п. 25 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про захист прав споживачів" від 12 травня 1991 року № 1023-XII строк служби - календарний строк використання продукції за призначенням, починаючи від введення в обіг чи після ремонту, протягом якого виробник (виконавець) гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини.

Відповідно до п. 4.1.5.1 ГОСТ 7399-97 строк служби визначається як ресурс стійкості провода до деформацій та згинань, який повинен становити не менше 60 000 циклів (рухів).


Вверх