Кабель ВВГ 3х4
Art. 307

Кабель ВВГ 3х4

Art. 307
Види цін

Зазвичай, кабель ВВП 3х4 використовується для підключення електричних пристроїв сумарною потужністю до 5600* Вт (окреме підключення поверхонь та духовок електроплит, бойлерів, пральних машин і т.п.). Кабель є трьохжильним, що дозволяє використовувати одну жилу в якості заземлення. Підключення заземлення є обов'язковою вимогою під час монтажу потужного побутового обладнання.

Кабель виготовлений з високоякісної міді, що зменшує опір та збільшує струмопровідні властивості кабеля. Завдяки високій якості міді, яка має мінімальну кількість домішок, кабель не перегрівається під час навантаження.

Окрім ізоляції кабель має також оболонку, яка слугує додатковим захистом у випадку фізичного пошкодження кабеля. Ізоляція та оболонка виготовлені з ПВХ-пластикату, що має властивість самозатухати при контакті з вогнем. Це збільшує рівень пожежної безпечності кабеля в порівнянні із аналогічними кабелями, де використовуються полістирол або інші пластикати.

Кабель ВВП 3х4 використовуються як основний кабель для налагодження проводки від електрощитового обладнання до розподільчих коробок в середині приміщень. Для прокладання проводки від розподільчих коробок до кінцевих точок використовується кабель ВВП 3х2,5 або кабель ВВП 2х2,5 (в залежності від потреби в заземлені). Завдяки пласкій формі кабель доволі легко розміщується під штукатуркою, ламінатом та інших важкодоступних місцях, а також м'ягкий в роботі. Експлуатаційний строк використання кабеля становить 30 років, а тому вам доволі довго не потрібно буде турбуватися про заміну проводки.

Технические характеристики
Материал проводника 101 100
Количество проводников 3
Тип изоляции 201 100
Маркировка ВВГ 3х4(ож)-1
Стандарт ГОСТ 16442-80
Допустимые токовые нагрузки на воздухе 37A
Допустимые токовые нагрузки в земле 48A
Минимальная температура окружающей среды -50°C
Максимальная температура окружающей среды +50°C
Длительно допустимая температура нагрева жил 70°C
Максимально допустимая температура при токах короткого замыкания 160°C
Минимальная температура прокладывание -15°C
Срок эксплуатации 30
Допустимая нагрузка 5.6кВт
Максимально допустимое напряжение 1.00кВ
Минимально допустимое напряжение 0.66кВ
Гарантия 60
Материал оболочки 201 100
Вес 0.17755кг
В настоящий момент отзывы отсутствуют
Добавить комментарий
или
Ваша оценка
2000 Символов