Політика повернення

 1. Чи можна обміняти або повернути товар?
 2. Які товари не приймаються до обміну або повернення?
 3. Що потрібно зробити для обміну товару?
 4. Що потрібно зробити для повернення товару?
 5. Чи повертається вартість доставки?
 6. Як швидко відбувається обмін товару або повернення його вартості?
 7. Що робити при виявленні недоліків (браку)?
 8. Інші умови обміну або поверненняЧи можна обміняти або повернути товар?

Покупець має право обміняти або повернути товар ПРОТЯГОМ 30 ДНІВ З МОМЕНТУ ЙОГО ОДЕРЖАННЯ за умови, що товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики.

Покупець має право обміняти товар на аналогічний товар або на будь-який інший товар однакової вартості. При обміні на більш дорогий товар покупцеві необхідно буде доплатити різницю. При обміні на дешевший товар навпаки - ми повернемо різницю.


Які товари не приймаються до обміну або повернення?

Товари, які були виготовлені під замовлення, персоналізовані або мають особливі характеристики, які відмінні він характеристик стандартного товару (змінено розміри, параметри, доповнено певними елементами, змінено матеріал, колір, маркування тощо), а також товари з розпродажу - НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБМІНУ АБО ПОВЕРНЕННЮ.

Ми також не приймаємо для обміну та повернення товари, які нарізані або розкроєні під замовлення покупця.


Що потрібно зробити для обміну товару?

Якщо виникла необхідність обміняти товар покупець повинен:

 • повідомити нас про своє бажання обміняти товар та отримати підтвердження наявності товару для обміну;
 • відправити нам товар НЕ ПІЗНІШЕ 30 ДНІВ З МОМЕНТУ ЙОГО ОДЕРЖАННЯ;
 • оформити нове замовлення обравши товари, які покупець бажає отримати в обмін (замовлення не потрібно оплачувати до опрацювання службою підтримки);
 • повідомити нам номер нового замовлення;
 • зачекати поки служба підтримки змінить суму замовлення;
 • оплатити вартість нової доставки в замовленні.


Що потрібно зробити для повернення товару?

Якщо виникла необхідність повернути товар покупець повинен:

 • за першої нагоди повідомити нас про своє бажання повернути товар;
 • відправити нам товар НЕ ПІЗНІШЕ 30 ДНІВ З МОМЕНТУ ЙОГО ОДЕРЖАННЯ;
 • повідомити платіжні реквізити для повернення сплачений коштів (якщо при оплаті платіжні реквізити не повідомлялись або такі реквізити змінилися).


Чи повертається вартість доставки?

Вартість доставки, яка була сплачена покупцем перевізнику та інші витрати, які були понесені ним при доставці товару, а також при його поверненні або обміні - НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ.

У випадку, якщо вартість доставки товару покупцеві була включена у вартість товару ми залишаємо за собою право визначити вартість такої доставки та повернути сплачені кошти за вирахуванням вартості доставки.

При обміні товару вартість доставки оплачується покупцем заново. Якщо покупець не оплатив вартість нової доставки ми можемо притримати відправлення товару до моменту одержання оплати.


Як швидко відбувається обмін товару або повернення його вартості?

Обмін товару відбувається в межах строку виконання нового замовлення на товар. Зі строком виконання замовлення можна ознайомитися на сторінці товару, який було обрано на заміну.

Ми здійснюємо повернення вартості товару протягом ТРЬОХ БАНКІВСЬКИХ ДНІВ. У вказані строки ми надаємо розпорядження банківській установі щодо переказу коштів за реквізитам покупця. Звертаємо увагу, що У СТРОКИ ПОВЕРНЕННЯ НЕ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ СТРОК, ПРОТЯГОМ ЯКОГО БАНКІВСЬКОЮ УСТАНОВОЮ (банком, банками-кореспондентами, платіжною системою тощо) ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПЕРЕКАЗ КОШТІВ ТА ЇХ ЗАРАХУВАННЯ НА РАХУНОК ПОКУПЦЯ.

Вказані в даному пункті строки починають обраховуватися з моменту одержання нами повернутого товару.


Що робити при виявленні недоліків (браку)?

Ми завжди дуже вдячні за будь-які повідомлення про виявлені недоліки. Хоча такі випадки майже не трапляються, але виробничий процес не завжди залежить виключно він нас. Попри ретельний контроль ми не завжди можемо виявити приховані недоліки в матеріалах, які використовуються під час виготовлення товарів. Ми переконані, що визнання та виправлення помилок – це прояв шанобливого ставлення до клієнтів.

Обмін або повернення товару у випадку виявлення недоліків (браку) можливий ПРОТЯГОМ ГАРАНТІЙНОГО СТРОКУ ВИЗНАЧЕНОГО ДЛЯ ДАНОГО ТОВАРУ.

При виявленні недоліків (браку) необхідно здійснити наступні кроки:

 • за першої нагоди повідомити нас про недоліки та бажання обміняти або повернути товар;
 • сфотографувати товар із детальним зображенням недоліку та надіслати нам фото електронною поштою (це дозволить пришвидшити обмін або повернення коштів);
 • відправити нам товар НЕ ПІЗНІШЕ 30 ДНІВ З МОМЕНТУ ВИЯВЛЕННЯ НЕДОЛІКУ;
 • оформити нове замовлення на аналогічний товар або товар однакової вартості та повідомити нам номер замовлення або платіжні реквізити для повернення сплачених коштів (якщо при оплаті платіжні реквізити не повідомлялись або такі реквізити змінилися).

При виявленні недоліків (браку) товару доставка нового товару здійснюється БЕЗКОШТОВНО, а витрати покупця пов’язані із його поверненням відшкодовуються за тарифами стандартної (не експрес) доставки місцевої служби доставки.


Інші умови обміну або повернення

У випадку, якщо при доставці покупець замовив спеціальне пакування (упаковка, обгортка, вітальна листівка, коробка тощо) або інші нестандартні умови оформлення товару вартість такого пакування або оформлення не повертається.

Якщо при замовленні покупець просив вказати в товарно-супровідних документах вартість товару (оціночну, митну, страхувальну тощо) відмінну від реальної вартості покупець повинен повернути товар вказавши у товарно-супровідних документах вартість та інформацію аналогічну тій, що була зазначена при первинній доставці. У випадку порушення цього пункту продавець має право відмовитися отримувати товар і такий товар повертається покупцеві.

Вказані умови обміну та повернення можуть відрізнятися від умов, які діють в країні покупця або визначені платіжною системою, за допомогою якої здійснювалася оплата, а тому просимо врахувати це. Якщо у країні покупця чи платіжній системі діють правила, які надають покупцеві більший обсяг прав, ніж визначено нашими правилами, просимо повідомити нас із зазначенням посилання на такі правила. Ми докладемо усіх зусиль, що покупець зміг реалізувати такі права і повернення чи обмін відбулися з неймовірною простотою.