Кабель ВВП 3х2,5
21.69 грн.
Кількість
-->

Кабель ВВП 3х2,5 широко використовується для налагодження проводки в приміщенні (підключення побутових розеток, стаціонарного підключення електроприладів тощо). Завдяки своєму перерізу та кількості струмопровідних жил кабель є найпопулярнішим товаром в лінійці кабелів ВВП. Основним призначенням кабеля є налагодження точок (розеток) підключення електроприладів. Кабель виготовлений з високоякісної міді перерізом 2,5, що дозволяє забезпечити потреби у підключенні побутових пристроїв сумарною потужністю до 4300* Вт (потужні праски, пилососи, кухонні комбайни, швейні машинки і т.п.). Кабель складається з трьох жил однакового перерізу, а тому забезпечує можливість додаткового підключення заземлення. Це збільшує захист користувачів від ураження струмом у випадку несправності побутових електроприладів.

Ізоляція та оболонка кабеля виготовлені з первинного ПВХ-пластикату, який має здатність до самозатухання. В випадку займання кабель не буде горіти та самостійно затухне, що збільшує його безпечність при використанні в побутових умовах, де, зазвичай, відсутні системи пожежогасіння. Для використання в приміщеннях з великою концентрацією людей (освітні заклади, лікарні, торговельні зали шляхи евакуації) варто обрати кабель ВВПнг 3х2,5, яким виготовлений з ПВХ-пластикату з низьким рівнем газовиділення.

Пласка форма дозволяє забезпечити його щільне прилягання до будь-якої поверхні. Завдяки високій якості мідної жили кабель ВВП 3х2,5 якісний та доволі гнучкий (м'який) в роботі. Однак кабель призначений для стаціонарного прокладання і не придатний для постійного згинання, на відміну від його аналога кабеля ШВВП 3х2,5. Експлуатаційний строк використання кабеля становить 30 років, а тому вам доволі довго не потрібно буде турбуватися про заміну проводки.

Технічні характеристики
Державний стандарт ГОСТ 16442-80
Маркування за стандартом ВВГ-П 3 х 2,5(ож)-1
Подібні товари Кабель ШВВП 3х2,5, Кабель ППВ 3х2,5, Кабель ВВПнг 3х2,5
Матеріал струмопровідної жили мідь
Структура струмопровідної жили Однопровідна жила
Кількість жил 3
Площа перерізу 2,5 мм²
Номінальна напруга кВ
Температура середовища використання від -50 до +50°С
Мінімальна температура прокладання без додаткового підігріву -15°С
Допустиме струмове навантаження
при прокладанні в повітрі 28 А
при прокладанні в ґрунті 37 А
Допустима температура нагріву жил
триваюча 70°С
в аварійному режимі 90°С
при короткому замиканні 160°С
Гарантійний строк експлуатації 60 місяць
Вага 12.7 кг
* розраховано для кабеля довжиною 25 м, що експлуатується при температурі 20°С
** опис та технічні характеристики несуть виключно рекомендаційний характер. Перед проведенням монтажних робіт обов'язково порадьтеся зі своїм електриком чи підрядною організацією.
Катерина • 27/03/2017 | Оцінка покупців:
Спасибо! Заказ получили. Электрик подтвердил, что кабель качественный. Попросил Ваши контакты, думаю Вы не будете против :)
Володимир • 18/03/2017 | Оцінка покупців:
Придбав кабель для заміни проводки в квартирі. Будівельники проклали дуже неякісний кабель, тому необхідно було замінити, щоб нічого поганого не сталося. Придбав 250 м. Купував також ВВП 2х1,5 для освітлення. Якістю задоволений. Доставили оперативно.
Алексей • 08/03/2017 | Оцінка покупців:
Отличный кабель, особенно порадовало сечение.
Ігор • 08/03/2017
Дякуємо Олексій. Переріз намагаємося робити суто по ГОСТу.
Максим • 29/10/2016 | Оцінка покупців:
Гарний кабель, особливо порадувало, що переріз не занижений. Серед мінусів лише відсутність зеленої смужки на жилі для ізоляції. Але це не страшно.
Валентин • 13/10/2016 | Оцінка покупців:
Недавно покупал этот кабель для проводки в новой квартире. Кабель, который проложил застройщик, оказался заниженного сечения. Электрик посоветовал его заменить кабель на ШВВП 3х2,5. Долго искал кабель хорошего качества. Ребята посоветовали не взять ВВП 3х2,5 вместо шввп. Объяснили, что он больше подходит для постоянной проводки. Кабель на освещении пока решил не менять, все равно там светодиодки стоят.
Алексей Довгань • 08/11/2015 | Оцінка покупців:
Вирішив поміняти в своїй квартирі проводку, довго вагався який же кабель вибрати для прокладання (мідь чи алюміній), і я зупинився на покупці Кабелю ВВП 3 х 2,5. Відмінний кабель, за відносно невелику ціну, та ще й з можливістю підключення заземлення.
Сергій Носаченко • 16/06/2015 | Оцінка покупців:
А яка мінімальна довжина для покупки? 10 метрів можливо придбати?
Менеджер • 18/06/2015
Доброго дня, Ви можете замовити будь-яку довжину. Розмір замовлення впливає виключно на скидку.
Сергей Карпухин • 05/06/2015 | Оцінка покупців:
Очень удобно здесь делать заказ. Заказал себе здесь 150 метров. Заказ получил вовремя и без каких либо проблем.
Додати Відгук
або
2000 Символів

Сертифікація та підтвердження якості

З метою підтвердження якості та безпечності весь кабель виробництва ТОВ "Мрія" проходить сертифікацію в державній системі сертифікації УкрСЕПРО. Перед видачею сертифіката відповідності незалежною лабораторією Українського науково-дослідного інституту кабельної промисловості (м. Бердянськ) проводяться ретельні випробування відібраних зразків продукції. Сертифікат відповідності підтверджує відповідність продукції вимогам спеціальних нормативів, а також ДСТУ 4809:2007 "Ізольовані проводи та кабелі. Вимоги пожежної безпеки та методи випробування".

В процесі виробництва також забезпечується поточний контроль продукції (перевірка якості міді та пластиката, здійснюються контрольні заміри, перевірка відсутності дефектів, перевірка упаковки тощо.). Виробництво кабельної продукції здійснюється з використанням високоякісних матеріалів, що підтверджується відповідними сертифікатами постачальників.

Гарантійний строк

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про захист прав споживачів" від 12 травня 1991 року № 1023-XII гарантійний строк - строк, протягом якого виробник бере на себе зобов'язання про здійснення безоплатної заміни відповідної продукції у зв'язку з введенням її в обіг.

Гарантійний строк дає право покупцеві обміняти кабель (провід, шнур) у випадку виявлення будь-яких недоліків.

Даний кабель виготовляється у суворій відповідності до ГОСТ 16442-80 "Кабелі силові з пластмасовою ізоляцією. Технічні умови". Відповідно до п. 8.1 ГОСТ 16442-80 гарантійний строк експлуатація для даного виду кабельно-провідникової продукції становить – 5 (п'ять) років.

Строк служби

Відповідно до п. 25 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про захист прав споживачів" від 12 травня 1991 року № 1023-XII строк служби - календарний строк використання продукції за призначенням, починаючи від введення в обіг чи після ремонту, протягом якого виробник (виконавець) гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини.

Відповідно до п. 2.8 ГОСТ 16442-80 строк служби кабеля повинен бути 30 (тридцять) років. Протягом цього строку продукція є безпечною для експлуатації та зберігає свої технічні характеристики. Після спливу даного строку кабель може втратити свої якісні характеристики та стати небезпечним для використання.


Догори