Кабель ВВП 3х2,5
Art. 144
22.68 UAH
В наявності
Кількість

Кабель ВВП 3х2,5 широко використовується для налагодження проводки в приміщенні (підключення побутових розеток, стаціонарного підключення електроприладів тощо). Завдяки своєму перерізу та кількості струмопровідних жил кабель є найпопулярнішим товаром в лінійці кабелів ВВП. Основним призначенням кабеля є налагодження точок (розеток) підключення електроприладів. Кабель виготовлений з високоякісної міді перерізом 2,5, що дозволяє забезпечити потреби у підключенні побутових пристроїв сумарною потужністю до 4300* Вт (потужні праски, пилососи, кухонні комбайни, швейні машинки і т.п.). Кабель складається з трьох жил однакового перерізу, а тому забезпечує можливість додаткового підключення заземлення. Це збільшує захист користувачів від ураження струмом у випадку несправності побутових електроприладів.

Ізоляція та оболонка кабеля виготовлені з первинного ПВХ-пластикату, який має здатність до самозатухання. В випадку займання кабель не буде горіти та самостійно затухне, що збільшує його безпечність при використанні в побутових умовах, де, зазвичай, відсутні системи пожежогасіння. Для використання в приміщеннях з великою концентрацією людей (освітні заклади, лікарні, торговельні зали шляхи евакуації) варто обрати кабель ВВПнг 3х2,5, яким виготовлений з ПВХ-пластикату з низьким рівнем газовиділення.

Пласка форма дозволяє забезпечити його щільне прилягання до будь-якої поверхні. Завдяки високій якості мідної жили кабель ВВП 3х2,5 якісний та доволі гнучкий (м'який) в роботі. Однак кабель призначений для стаціонарного прокладання і не придатний для постійного згинання, на відміну від його аналога кабеля ШВВП 3х2,5. Експлуатаційний строк використання кабеля становить 30 років, а тому вам доволі довго не потрібно буде турбуватися про заміну проводки.

Технічні характеристики
Матеріал провідника 101 100
Кількість провідників 3
Тип ізоляції 201 100
Маркування ВВГ-П 3х2,5(ож)-1
Стандарт ГОСТ 16442-80
Допустимі струмові навантаження в повітрі 28 A
Допустимі струмові навантаження в землі 37 A
Мінімальна температура навколишнього середовища -50 °C
Максимальна температура навколишнього середовища +50 °C
Тривало допустима температура нагріву жил 70 °C
Максимально допустима температура при токах короткого замикання 160 °C
Мінімальна температура прокладання -15 °C
Строк експлуатації 60
Допустиме навантаження 4.3 кВт
Максимально допустима напруга 1.00 кВ
Мінімально допустима напруга 0.66 кВ
Гарантія 24
Матеріал оболонки 201 100
Вага 0.13278 кг
На даний час відгуки відсутні
Додати коментар
або
2000 Символів