Query error:
SELECT * FROM products_meta WHERE meta_title_id IN (144) AND meta_type = 'item' AND meta_company_id = ORDER BY ABS(meta_key) ASC

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY ABS(meta_key) ASC' at line 1: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY ABS(meta_key) ASC' at line 1 Кабель ВВПнг 3х2,5 ціна за метр від 15.91 грн - кабель ввпнг в ТОВ Мрія
Кабель ВВПнг 3х2,5
Art. 181
0.00
Temporarily out of stock

Кабель ВВПнг 3х2,5 широко використовується для прокладання проводки в приміщенні (підключення побутових розеток розрахованих на прилади сумарною потужністю до 4300* Вт).

Кабель виготовлений з високоякісних мідних жил, які вкриті ізоляцією та оболонкою з ПВХ-пластикату з низьким рівнем газовиділення. При прокладанні кабеля під штукатуркою така властивість не потрібна, а тому доречніше обрати кабель марки ВВП 3х2,5. При виготовленні кабеля використовується матеріал, який запобігає поширенню полум'я у випадку короткого замикання та має здатність до самозатухання. Така властивість робить кабель придатним до використання в приміщеннях з великою кількістю людей (освітні заклади, лікарні, торговельні зали), на шляхах евакуації, а також в приміщеннях з високим температурним режимом.

Основне призначення кабеля ВВПнг 3х2,5 прокладання проводки від розподілювальних коробок до розеток. Для прокладання проводки до розподілювальних коробок обирають кабель ВВПнг 3х4. Трьохжильна конструкція забезпечує можливість підключення заземлення, що надасть змогу вберегти від ураження електричним струмом у випадку несправності побутових приладів.

Монолітна структура мідної жили збільшує строк експлуатації до 30 років.

Reviews not found
Add comment
or
2000 Symbols
;*}