Право інтелектуальної власності

Використання будь-яких матеріалів (графічних, текстових, відео, аудіо, баз даних, комп'ютерних програм, методів та інших об'єктів інтелектуальної власності) без попереднього узгодження умов використання та отримання письмового дозволу авторів чи осіб, яким належать виключні майнові права – ЗАБОРОНЕНО.

Винятком є ​​використання текстових матеріалів у ознайомлювальних цілях, обсягом, який виправдовує мету такого використання, з обов'язковим зазначенням автора та джерела у вигляді посилання на сторінку запозичення.

Про засоби індивідуалізації

Словесне найменування "Мрія" та фірмове зображення є зареєстрованими знаками для товарів та послуг Будь-яке використання відповідного знака без згоди власника є порушенням Паризької конвенції з охорони промислової власності від 20 березня 1883 року та Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг".

Про текстові матеріали

Всі статті, публікації або огляди на сайті є оригінальними та мають законного автора. Наявність публікації є доказом авторства і моменту створення твору.

Ми не можемо заборонити вам запозичити матеріали з нашого сайту, але ми можемо без особливих труднощів довести незаконність такого використання та притягти правопорушників до відповідальності!

Про актуальність та достовірність інформації

Вся інформація ​​на сайті є актуальною та відповідає дійсності ВИКЛЮЧНО на момент її публікації. Компанія "Мрія" не несе відповідальності за заподіяну шкоду використанням поданої на сайті інформації. Актуалізація інформації здійснюється виключно за рішенням компанії.

Будь-які зауваження чи заперечення щодо неактуальності інформації розглядатися не буду. У разі виникнення будь-яких претензій або заперечень щодо інформаційного наповнення сайту (плагіат, порушення ділової репутації, заподіяння шкоди честі та гідності тощо), можна звертатися за контактами вказаними, які вказані на сайті.

Використані матеріали

На сайті були використані фотографії наступних авторів: